• Porady prawne w każdą środę w godzinach 9.00 – 15.00 pod numerem tel. 535729066
WITD Olsztyn by OST

Spotkanie w WITD Olsztyn

Opublikowano: poniedziałek, 27, sierpień 2018

W dniu 23.08.2018 roku w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Olsztynie odbyło się spotkanie pracowników Inspektoratu z Panem Łukaszem Bryłą Zastępcą Głównego Inspektora Transportu Drogowego w Warszawie oraz z Panem Andrzejem Najmanowiczem Zastępcą Dyrektora Biura Prawnego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

W pierwszej części spotkania Pan Arkadiusz Brzozowski Warmińsko – Mazurski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego przedstawił strukturę majątkową i osobową Inspektoratu oraz wyniki działalności kontrolnej za pierwsze półrocze 2018 roku. Przedstawiono szczegółowo specyfikę województwa warmińsko – mazurskiego w zakresie głównych szlaków komunikacyjnych, działalność kontrolną urzędu w kontekście sąsiedztwa województwa z Obwodem Kaliningradzkim.

W dalszej części spotkania głos zabrał Pan Łukasz Bryła dziękując pracownikom Inspektoratu za dotychczasowe wyniki pracy i zaangażowanie w budowę pozytywnego wizerunku społecznego Inspekcji. Udzielając odpowiedzi na pytania pracowników WITD Olsztyn przedstawił koncepcję funkcjonowania Inspekcji Transportu Drogowego na tle uchwalonych i projektowanych zmian prawnych oraz działania Głównego Inspektora w zakresie pozyskania dodatkowych środków pieniężnych na uposażenia pracowników Inspekcji. 

 

 

Odsłony: 881